Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

banner

NABÍZÍME » PRODEJ POTŘEB PRO CHOV RYB
Prodeji rybářské techniky ....

......se věnujeme od vzniku firmy v roce 1992. Navazujeme na dlouhodobé tradice rybářství a zkušenosti zakladatele Ing. Hynka Chromého v oblasti chovu ryb, vývoje a výroby rybářské techniky, vnitrostátních i zahraničních vztahů vytvořených dlouholetým působením v provozu rybářských závodů a následně na vrcholném článku bývalého Státního rybářství, s.p. České Budějovice v oblasti rozvoje techniky.

Hlavní sídlo působí v Českých Budějovicích v budově celostátního rybářského sdružení většiny hlavních chovatelů a zpracovatelů ryb a výrobců rybářských potřeb, zahrnujícího rybářské svazy, instituce rybářského výzkmu i školství. Pravidelnou spoluprací s hlavními producenty ryb v ČR, výrobci rybářské techniky, vlastní výrobní základnou i významným působením v exportu a importu ryb vznikají podklady k vlastnímu vývoji a výrobě i orientaci na spolupráci s ostatními firmami.

Běžná otevírací doba Po-Čt 9.00 - 11.30, 12.00 - 15.00.

Přesto Vás prosíme o předchozí telefonické ověření, abychom Vás očekávali a byli Vám plně k dispozici.

Děkujeme Vám.