Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

banner

NAŠE KRMÍTKA

<<>>  

Krmítko poháněné hodinovým strojkem - krmivo se nasype na dopravní pás, který je tažen hodinovým strojkem. Po 12 resp. 24 hodinách se krmivo postupně vysype do vody.

Vystřelovací krmítko MEDI - krmivo je vystřelováno proudem vzduchu daným směrem. Lze nastavit interval krmení i krmnou dávku. Napájecí proud 220 V.

Rozmetací krmítko je vybaveno dvěma elektromotorky. Jeden pohání šnekový dopravník krmiva ze zásobníku na rozmetací disk a druhý roztáčí tento disk tak, že krmivo je rozmetáno do širokého okruhu.

Propojovací kabely, transformátor, další příslušenství k sestavě krmicí automatiky dle dohody. Dodáváme i náhradní díly k uvedeným krmítkům (hodinové strojky, péra, elektromotorky pro dávkování nebo rozmetání krmiva, rozmetací disky, zásobníky atd.

Řadit podle 
Výrobce